Zagęszczarki gruntu - wypożyczalnia

W TARBUD mamy do zaoferowania zagęszczarki gruntu będące jednymi z bardziej popularnych urządzeń budowlanych. Maszyny te skutecznie zwiększają gęstość gruntu, co pozwala na ubicie każdego podłoża niespoistego takiego jak piaski i żwiry. Wówczas dochodzi do jego wzmocnienia. Jest to idealne podłoże do prowadzenia prac powierzchniowych: układania kostki brukowej lub wykładania asfaltu.Czym są zagęszczarki gruntu?

Zagęszczarki gruntu to urządzenia za pomocą których można wykonać mniej lub bardziej skomplikowane prace budowlane. Są to urządzenia bardzo wydajne, a na dodatek proste w obsłudze. Najczęściej korzysta się z zagęszczarek płytowych, działających na zasadzie przekazywania drgań przez mimośród do płyty. Na skutek tego wytwarzają się wibracje wpływające na gęstość podłoża. Pozostałe typu zagęszczarek różnią się pomiędzy sobą mobilnością, a także zakresem działań.Profesjonalne zagęszczarki na wynajem

Profesjonalne urządzenia, które mamy w naszej ofercie na wynajem dostępne są w różnych modelach i charakteryzują się różnymi właściwościami. Dzięki temu klienci z łatwością wybiorą u nas produkt odpowiadający ich potrzebom. Oferujemy zagęszczarki o różnej mocy (od 3,5 do 5,6 KM), o różnych rozmiarach płyty (między innymi: 320x574 i 322x510 mm) oraz o zróżnicowanej prędkości posuwu (20, 22 lub 25 m/min).

Istotnym aspektem zagęszczarek jest również rozmiar i waga modelu (od 60 do ponad 200 kg). Lżejsze i mniejsze warianty przeznaczone są do pracy na niezbyt dużych powierzchniach. Cięższe modele samoprzesuwne sprawdzą się na większych terenach. Dysponujemy zagęszczarkami jednokierunkowymi, jak i rewersowymi, czyli działającymi w dwóch kierunkach. W ofercie posiadamy wyłącznie zagęszczarki od znanych i rzetelnych producentów.Wynajem zagęszczarek gruntu

W ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć między innymi szeroki wybór zagęszczarek przeznaczonych do zagęszczania gruntu. Urządzenia te niezbędne są na placach budowy przy stawianiu różnego rodzaju obiektów, jak i można je wypożyczyć na użytek prywatny podczas wykonywania podjazdów przed garażem oraz ścieżek ogrodowych. Każda profesjonalna zagęszczarka z powodzeniem może pracować na podłożach różnego rodzaju, między innymi na żwirku, piasku czy betonie. Nasza wypożyczalnia zagęszczarek działa na przejrzystych warunkach. Klient sam decyduje o tym, jaka zagęszczarka w naszej wypożyczalni jest dostosowana do jego potrzeb i planów budowlanych.

Usługi świadczymy na terenie Poznania i okolic, Swarzędza i okolic, a także na terenie całej Wielkopolski. Dlatego, jeśli komuś zależy na oferowanych przez TARBUD maszynach i myśli o wynajmie na dogodnych warunkach to zachęcamy do kontaktu. Szukasz maszyny takiej jak zagęszczarka na terenie miasta Swarzędz lub w pobliżu? Możesz mieć pewność, że nasz sprzęt budowlany jest wydajny, a także poddawany regularnemu serwisowaniu. Dzięki temu wiemy, że będzie funkcjonował wzorowo w trakcie wynajmu.

Zapraszamy do kontaktu.