Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

 

Oferujemy wynajem maszyn budowlanych zarówno dla firm remontowo-budowlanych jak również dla klientów indywidualnych. Wypożyczalnia budowlana Tarbud posiada w swoim asortymencie zarówno sprzęt do robót ziemnych i drogowych jak i maszyny do prac betoniarskich, urządzenia pomocnicze przy remontach oraz sprzątaniu czy czyszczeniu. Oprócz różnego rodzaju elektronarzędzi wypożyczalnia sprzętu budowlanego Tarbud zajmuje się również wynajmem rusztowań oraz szalunków.

Każda maszyna jest na bieżąco serwisowana, dzięki czemu wypożyczający nie musi martwić się o konserwację sprzętu. Dokładamy wszelkich starań by wypożyczany przez nas sprzęt spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki cennym sugestiom naszych klientów baza maszyn na bieżąco jest aktualizowana o kolejne  potrzebne sprzęty budowlane co zapewnia możliwość wypożyczenia niemal każdej niezbędnej maszyny do pracy. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Tarbud jest wyposażona w najwyższej jakości maszyny profesjonalnych, znanych i cenionych producentów takich jak: Bosch, Makita, Dynapac, Stihl, Honda, Hitachi, Wacker, Hilti, Celma, Master, Starmix, Karcher  oraz Stanley.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych umożliwia wynajem najpotrzebniejszego sprzętu na ustalony czas, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni do jego kupna. Cena wynajmu jest zależna od czasu na jaki dany sprzęt wypożyczamy, jednak możemy mieć pewność, że będzie to niewielki odsetek kosztów jakie musielibyśmy ponieść chcąc kupić ową maszynę, która zapewne nie będzie sprzętem używanym na co dzień.

Zapewniamy szybki czas dostawy wypożyczanego sprzętu jak szalunki stropowe, zagęszczarki, betoniarki na miejsce budowy, a także transport zakupionych towarów samochodem dostawczym wyposażonym w dźwig HDS do klienta na terenie całej Wielkopolski.