Czym się zajmujemy:

Budowa domów

Oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług w zakresie budowy Waszego wymarzonego domu. Jedyną rzecz jaką musicie Państwo zrobić, to podjąć decyzję. Resztą my się zajmiemy.

Remonty

Fachowo i solidnie wykonujemy remonty domów, mieszkań, biur oraz sklepów (w tym usługi wymiany instalacji wodno -kanalizacyjnych, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz adaptacje pomieszczeń).

Wykończenia wnętrz

Profesjonalne układanie glazury i terakoty. Wykończenie łazienki od a do z. Zabudowy z płyt g-k, sufity podwieszane i systemowe. Wykonywanie gładzi gipsowych, malowanie , układanie paneli podłogowych.

Wypożyczalnia sprzętu

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w branży budowlanej, która rozszerzyła swoją działalność o wypożyczalnie sprzętu budowlanego głównie: wynajem rusztowań, szalunków stropowych i elektronarzędzi.

Firma Tarbud oferuje szeroki zakres usług budowlanych od drobnych remontów po budowę domów od podstaw. Nie straszne nam są adaptacje pomieszczeń, wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnych czy stolarki okiennej i drzwiowej. Specjalizujemy się  w układaniu glazury, terakoty . Wykonujemy zabudowy gipsowo-kartonowe i podwieszane sufity. Nakładamy gładzie gipsowe oraz zajmujemy się malowaniem pomieszczeń.

Nasz cennik budowlany jest dopasowywany indywidualnie w zależności od użytych materiałów, powierzchni czy zakresu robót. Zlecenia budowlane wykonujemy profesjonalnie i szybko. Wiemy, jak ważny jest czas realizacji usługi, dlatego oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług w zakresie budowy Waszego wymarzonego domu. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły by móc dopasować się do Państwa potrzeb. By miejsce które wspólnie stworzymy było idealne w każdym calu.