Podpory stropowe

Zarówno podczas budowy, jak i przebudowy domu (renowacji poddasza czy strychu) niezbędnymi urządzeniami są podpory stropowe. Dzięki nim podpieranie belek i stropów staje się niezwykle proste i skuteczne – stalowe elementy wykonane są z rury i posiadają regulację wysokości. Możliwość płynnej regulacji za pomocą śruby sprawia, że w szybki sposób można precyzyjnie dopasować wielkość podpory stropowej do pożądanej wysokości.

Elementy metalowe są zdecydowanie prostsze w obsłudze niż ich drewniane odpowiedniki – nie jest konieczne bowiem ich przycinanie i klinowanie. Nasza firma oferuje różne modele i warianty podpór stropowych – posiadamy modele o różnej wadze, możliwym obciążeniu i regulowane na różne wysokości, tak, by można je było dopasować do wymagań i oczekiwań wszystkich naszych klientów.

Proponowane urządzenia są odporne na uderzenia, uszkodzenia mechaniczne, a także korozję. Dzięki temu zapewniają one stabilne wsparcie oraz bezpieczne i sprawne użytkowanie przez długi czas.

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w okolicy Poznania, dlatego większość naszych klientów tworzą osoby z tego miasta. Sprzęt budowlany sprzedajemy i wypożyczamy jednak również klientom z całej Wielkopolski.