Młoty udarowe i wyburzeniowe, młotowiertarki - wypożyczalnia

Jeśli poszukujesz w mieście Swarzędz, w Poznaniu lub na terenie Wielkopolski urządzeń takich jak młoty to powinieneś bliżej przyjrzeć się temu, co ma do zaoferowania nasze przedsiębiorstwo TARBUD. Zachęcamy do poznania podstawowych informacji na temat różnego rodzaju młotów, aby móc dopasować urządzenie do konkretnie zaplanowanych prac budowlanych.


Młoty udarowe

Młoty udarowe inaczej nazywane są młotami kującymi lub młotami do dłutowania. Każde tego typu elektronarzędzie przeznaczone jest do kucia w betonie, kamieniu, a także do wykonywania przebić w ścianach i posadzkach. Na dodatek, młot wypożyczony w mieście Swarzędz może przydać się do skuwania tynków i kafelków oraz do prac rozbiórkowych. Największy wpływ na możliwości danego młota udarowego ma energia pojedynczego udaru. Mierzy się ją na pobijaku lub na końcu dłuta.

W ofercie prezentujemy:

  • młoty udarowe BOSCH GSH 11E o mocy 1500 W
  • młoty udarowe CELMA PRWG II B o mocy 1100 W

Młotowiertarki

Młotowiertarki jakie wypożyczamy na terenie Poznania to młoty obrotowo – udarowe, czyli elektronarzędzia przeznaczone przede wszystkim do wiercenia otworów w betonie, kamieniu lub w marmurze. Udostępniamy młotowiertarki, które mogą pracować w kilku trybach: wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru, kucie. Zakres prac wykonywanych przez młotowiertarki zależy od zastosowanego uchwytu na osprzęt oraz od energii pojedynczego udaru.

Nasza oferta obejmuje następujące młotowiertarki:

  • młot udarowo – obrotowy WACKER EHB 7M o mocy 1300 W
  • młotowiertarka BOSCH GBH 5 DCE o mocy 1050 W
  • młotowiertarka HITACHI DH26PC o energii udaru 3,2 J

Młoty wyburzeniowe

Młoty wyburzeniowe wypożyczamy na terenie Wielkopolski tym osobom, którym zależy na sprawnym wyburzeniu konstrukcji betonowej. Każdy młot wyburzeniowy przydaje się do prac rozbiórkowych, jak i do prac instalacyjnych. To urządzenie masywne do którego użycia wymagana jest spora siła. Podczas zakupu konkretnego młota warto zwracać uwagę na parametry takie jak: moc, energia udaru, częstotliwość udaru, prędkość obrotowa, rodzaj uchwytu, typ rękojeści, waga, blokada pracy ciągłej, przewód zasilający, maksymalna średnica wiercenia, regulacja siły uderzenia, kontrola wibracji, system pracy, a także dodatkowe funkcje i wyposażenie.

Wśród młotów wyburzeniowych prezentujemy:

  • młot wyburzeniowy BOSCH GSH 27VC
  • młot wyburzeniowy BOSCH GSH 16 E