Zagęszczarki

W ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć między innymi szeroki wybór zagęszczarek przeznaczonych do zagęszczania gruntu. Urządzenia te niezbędne są na placach budowy przy stawianiu różnego rodzaju obiektów, są one jednak również przydatne podczas wykonywania podjazdów przed garażem oraz ścieżek ogrodowych. Profesjonalna zagęszczarka z powodzeniem może pracować na podłożach różnego rodzaju, między innymi na żwirku, piasku czy betonie.

Profesjonalne urządzenia, które mamy w naszej ofercie na wynajem i sprzedaż, dostępne są w różnych modelach i charakteryzują się różnymi właściwościami – dzięki temu klienci z łatwością wybiorą u nas produkt odpowiadający ich potrzebom. Oferujemy zagęszczarki o różnej mocy (od 3,5 do 5,6 KM), rozmiarach płyty (m. in. 320x574 i 322x510 mm) oraz prędkości posuwu (20, 22 lub 25 m/min).

Istotnym aspektem jest również rozmiar i waga modelu (od 60 do ponad 200 kg) – lżejsze i mniejsze warianty przeznaczone są do pracy na niezbyt dużych powierzchniach. Cięższe modele samoprzesuwne sprawdzą się na większych terenach. Oferowane przez nas urządzenia udostępniamy przede wszystkim klientom z Poznania i okolic, ale swoje usługi świadczymy osobom z całej Wielkopolski.